تیم پژوهشی شریف آنلاین

مشاوره در انجام سمینار در کمترین زمان و با کمترین هزینه

مشاوره در انجام سمینار با کمترین هزینه و در کمترین زمان در کلیه رشته های دانشگاهی

سمینار

سمینار یکی از دروس تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه‌ها است که ارزش آموزشی آن برابر ۲ واحد می باشد. این درس همانند دروس دیگر دارای یک استاد می باشد که وظیفه آن راهنمایی دانشجویان در زمینه های مورد مطالعه است. انتخاب موضوع سمینار اولین مرحله انجام سمینار می باشد که از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. دانشجویان کارشناسی ارشد پس از انتخاب موضوع مورد علاقه به بررسی و پژوهش از منظرهای مختلف در رابطه با موضوع مورد تحقیق خود می پردازند. براین اساس با مطالعه کتب و مقالات تخصصی مربوطه به بررسی راهکارها و چالش های مربوط به موضوع سمینار مورد مطالعه خود می پردازند.

فرمت سمینار کارشناسی ارشد

فرمت استاندارد نگارش و تدوین سمینارهای دانشجویی براساس فهرست عناوین زیر می باشد.

چکیده

در این بخش به ارائه مقدمه ای از موضوع مورد بررسی و همچنین مختصری از روش های و نتایج حاصل شده پرداخته می شود.

فصل اول

 • مقدمه فصل اول
 • بیان مسئله
 • اهداف تحقیق
 • اهمیت موضوع

فصل دوم

 • مقدمه فصل دوم
 • راه حل‌های ارائه شده همراه با ارجاعات صورت گرفته
 • جمع بندی مطالعات انجام شده

فصل سوم

 • مقدمه فصل سوم
 • بررسی، مقایسه روش‌ها و نتیجه گیری
 • جمع بندی موضوع

پیوست

در این بخش نیز می توان به ارائه روابط، تحلیل نتایج کلی و … پرداخت.

مراجع

لازم به ذکر است که سمینار خلاصه مطالعه کتاب ها و مقالات از پیدایش مسئله تا آخرین تحقیقات است. در واقع ۲۰ الی ۴۰ مرجع استاندارد برای نگارش سمینار کارشناسی ارشد مناسب می باشد.

تعداد صفحات سمینار ارشد

با بررسی تعداد مشخصی از پایان نامه ها و مقالات معتبر اخیر در زمینه موضوع مورد بررسی می توان یک سمینار مناسب را به نگارش در آورد. از طرفی تعداد صفحات سمینار ارشد می تواند براساس تعداد منابع مورد مطالعه متغییر باشد که این تعداد می تواند از ۴۰ تا ۹۰ صفحه باشد. همچنین استفاده از منابع با کیفیت و جدید به منظور نگارش متن سمینار می تواند کمک شایانی به نگارش پروپوزال و پایان نامه دانشجویان در حوزه های نزدیک به موضوع مورد بررسی در سمینار بکند.

مراحل انجام سمینار کارشناسی ارشد

اولین مرحله در آغاز روند تحقیقاتی برای دانشجویان کارشناسی ارشد آشنایی با روش های تحقیق علمی در درس سمینار می باشد. تیم پژوهشی شریف آنلاین با بهره گیری از متخصصان و فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاه های تهران و سراسر کشور آمادگی دارد تا سمینار کارشناسی ارشد شما دانشجویان عزیز در تمامی رشته ها ازجمله مهندسی مکانیک، عمران، برق، مهندسی کامپیوتر، مهندسی شیمی، ریاضی (در کلیه گرایش ها)، فیزیک (در کلیه گرایش ها)، علوم انسانی (روانشناسی، تاریخ، فلسفه، فقه و …) و رشته های هنر را در کمترین زمان و با کمترین هزینه به انجام رساند. خدمات انجام سمینار کارشناسی ارشد در سایت شریف آنلاین به صورت تخصصی و توسط کادری از نخبگان دانشگاه های صنعتی شریف، صنعتی امیرکبیر، تهران، تربیت مدرس، علم و صنعت ایران، شهید بهشتی، علامه طباطبایی و خواجه نصیرالدین طوسی انجام می گیرد.

نحوه مشاوره و سفارش در انجام سمینار

جهت ثبت سفارش و دریافت مشاوره انجام سمینار خود کافی است موضوع سمینار خود را از طریق فرم سفارش و یا ایمیل برای ما ارسال نمایید. کارشناسان ما پس از بررسی موضوع شما منابع لازم را برای گردآوری مطلب در موضوع سمینارتان را گردآوری نموده و به اطلاع شما خواهد رساند. همچنین جهت تعیین و بررسی موضوع های جدید و کاربردی در رشته های فنی و مهندسی، علوم پایه و علوم انسانی با ما تماس بگیرید.

انجام سمینار در کمترین زمان و با کمترین هزینه، انجام سمینار دانشجویی، انجام سمینار ارشد، انجام سمینار فوری،

هزینه نوشتن سمینار

تیم پژوهشی شریف آنلاین مفتخر است که با بهره گیری از دانش و تجربه اساتید دانشگاه های برتر و فارغ التحصیلان دکتری سمینار شما دانشجویان و محققان عزیز را به صورت تخصصی با بالاترین کیفیت انجام دهد. نوشتن سمینار با کمترین هزینه و در کمترین زمان با کیفیت عالی توسط تیم پژوهشی شریف آنلاین انجام می شود.


نحوه سفارش و مشاوره سمینار ارشد و دکتری توسط تیم پژوهشی شریف آنلاین

دانشجویان و محققان عزیز در صورت نیاز به انجام سمینار خود می توانند جهت دریافت مشاوره رایگان، همه روزه  با کارشناسان ما (در رابطه با هر کدام از انواع ویرایش پایان نامه) تماس حاصل نمایند. همچنین در صورت تمایل نیز می توانند درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایند و درخواست خود را از طریق واتساپ، تلگرام  و یا از طریق ایمیل موسسه برای ما ارسال نمایند. کارشناسان ما در کمترین زمان به درخواست شما دانشجویان و محققان عزیز پاسخ خواهند داد.

تماس: ۰۹۱۹۹۹۷۸۵۱۴
ایمیل: sharif.rese@gmail.com

ثبت سفارش مشاوره سمینار ارشد و دکتری در کمترین زمان و با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت


جهت انجام پاورپوینت حرفه ای و زیبای سمینار به لینک زیر مراجعه نمایید.

جهت خرید قالب آماده پاورپوینت به لینک زیر مراجعه نمایید.


 •  
امیر کریمیان

تیم پژوهشی شریف آنلاین با بهرگیری از دانش و تجربه مجموعه ای از محققین و فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر کشور ایران آماده ارائه مشاوره در زمینه خدمات پژوهشی و دانشگاهی شما دانشجویان و محققان عزیز می باشد.

  نوشته‌های مرتبط

  قوانین ارسال دیدگاه

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  دیدگاه‌ها

  *
  *

  Call Now Button
  ارتباط با کارشناسان تیم پژوهشی شریف آنلاین
  ارسال پیام