تیم پژوهشی شریف آنلاین

همکاری با ما

همکاری با تیم پژوهشی شریف آنلاین

تیم پژوهشی شریف آنلاین با بکارگیری جمعی از پژوهشگران و محققان با مدارک عالی در سطوح دکتری و کارشناسی ارشد به صورت شبانه روزی در زمینه مدل سازی و شبیه سازی با استفاده از نرم افزار های تخصصی در رشته های مهندسی برق، مکانیک، عمران، شیمی، کامپیوتر، IT، معدن، مواد، معماری و رشته های علوم پایه نظیر ریاضی، فیزیک، شیمی در حال فعالیت می باشد.
همچنین بخشی دیگر از خدمات این مرکز شامل مشاوره و انجام سمینار کارشناسی ارشد و انجام پروپوزال های مقاطع ارشد و دکتری در تمامی رشته های فنی و مهندسی، علوم پایه، علوم انسانی، دندانپزشکی، پزشکی و پیراپزشکی می باشد. لذا از تمامی فارغ التحصیلان و دانشجویان محترم تقاضامندیم جهت همکاری با این مجموعه در زمینه های انجام خدمات دانشگاهی ازجمله آموزش نرم افزارهای مهندسی، پیاده سازی مقالات، انجام مدل سازی و شبیه سازی با استفاده از نرم افزارهای تخصصی  رشته های خود و همچنین انجام سمینار و پروپوزال های دانشجویی با ما تماس حاصل فرمایند.
جهت تماس با کارشناسان تیم پژوهشی شریف آنلاین می توانید همه روزه از طریق شماره تماس و یا ایمیل زیر در ارتباط باشید و یا اینکه از طریق بخش زیر درخواست خود را برای ما ارسال بفرمائید. پس از بررسی درخواست شما، کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

شماره تماس: ۰۹۱۹۹۹۷۸۵۱۴

ایمیل: sharif.rese@gmail.com

ثبت درخواست

[supsystic-form id=14]
Call Now Button
ارتباط با کارشناسان تیم پژوهشی شریف آنلاین
ارسال پیام